Kam sa rozbehnú naši medzinárodní rozhodcovia?

Aktualizované: 10. 10. 2011 6:59

 

Delegácie jeseň - zima 2011

Peter Bajči

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Women

  Phase: Main Phase

    Block: Pool A 

    L-309 10./11./12. 01.2012  SCHWERINER SC (GER)  vs MC-Carnaghi VILLA CORTESE (ITA) 

Mr BAJCI, Peter (SVK)

Mr. CAMBRE, Wim (BEL) 

 

    Block: Pool C 

    L-332 20./21./22. 12.2011  Dinamo KAZAN (RUS)  vs Voléro ZÜRICH (SUI) 

Mr BAJCI, Peter (SVK)

Mr LUNGU, Silvian (ROU) 

 

 

Dušan Dovičovič

Competition: MEN - European Qualification

  Phase: Elimination Round

    Block: Home & Away matches 26.08.2011 - 05.09.2011 

    ME-09 2011-08-26 / 18:00  HUNGARY (HUN)  vs LATVIA (LAT) 

Mr LAZAREVIC, Ivan (SRB)

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Challenge Cup - Men

  Phase: Main Phase

    Block: 2nd Round 

    2-219 13./14./15. 12.2011  Nea Salamina FAMAGUSTA (CYP)  vs CVC GABROVO (BUL) 

Mr. BERENSTEIN, Meir (ISR)

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Challenge Cup - Women

  Phase: Main Phase

    Block: 2nd Round 

    2-507 29.11. - 01.12.2011  Valeriano Alles MENORCA (ESP)  vs C.S.U. TARGU MURES (ROU) 

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK)

Mr. SIKANJIC, Aleksander (LIE) 

 

 

Zdenko Fatrdla

Competition: 2012 CEV Volleyball Challenge Cup - Women

  Phase: Main Phase

    Block: 2nd Round 

    2-521 29.11. - 01.12.2011  Winner of Matches 1-509/1-510  vs Ribeirense PICO AZORES (POR) 

Mr FATRDLA, Zdenko (SVK)

Mr. JASINSKI, Dariusz (POL) 

 

 

Dušan Hodoň

Competition: 2011 CEV European Championship - Women

  Phase: Final Round in SRB/ITA 23/09-02/10/2011

  Block: Pool A in Belgrade (SRB) 23.09.2011 - 02.10.2011

    Mr. GROENEWEGEN, Peter (NED)

    Mr HODON, Dusan (SVK)

    Ms. RODRIGUEZ JATIVA, Susana Maria (ESP)

    Mr. SAMPAOLO, Vittorio (ITA)

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Men

  Phase: Main Phase

    Block: Pool A 

    L-012 18. 01.2012  Noliko MAASEIK (BEL)  vs Iraklis THESSALONIKI (GRE) 

Mr. PASQUALI, Fabrizio (ITA)

Mr HODON, Dusan (SVK) 

   

Block: Pool F 

    L-066 13./14./15. 12.2011  PGE Skra BELCHATOW (POL)  vs ACH Volley LJUBLJANA (SLO) 

Mr HODON, Dusan (SVK)

Mr MARKOV, Victor (RUS) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Women

  Phase: Main Phase

    Block: Pool B 

    L-314 29.11. - 01.12.2011  Rabita BAKU (AZE)  vs ASPTT MULHOUSE (FRA) 

Mr. MURULO, Toomas (EST)

Mr HODON, Dusan (SVK) 

 

 

Miroslav Juráček

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Women

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    1-428 6./7./8. 12.2011  Post SCHWECHAT (AUT)  vs ZOK Jedinstvo BRCKO (BIH) 

Mr RISTOVSKI, Vlatko (MKD)

Mr. JURACEK, Miroslav (SVK)

 

 

Juraj Mokrý

8.-14.10.2011 – FIVB Clubs World Championships Men and Women, Doha, Qatar

 

4.-18.11.2011 – FIVB Women World Cup 2011, Japonsko

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Men

  Phase: Main Phase

    Block: Pool A 

    L-005 13./14./15. 12.2011  Iraklis THESSALONIKI (GRE)  vs Arkas IZMIR (TUR) 

Mr MOKRY, Juraj (SVK)

Mr. SATANASSI, Omero (ITA) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Women

  Phase: Main Phase

    Block: Pool B 

    L-322 10./11./12. 01.2012  FenerbahceAcibadem ISTANBUL (TUR)  vs ASPTT MULHOUSE (FRA) 

Mr SKUDNIK, Boris (SLO)

Mr MOKRY, Juraj (SVK) 

 

 

Igor Porvazník

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Men

  Phase: Main Phase

    Block: Pool C 

    L-027 25./26./27. 10.2011  Partizan Termoelektro BEOGRAD (SRB)  vs TRENTINO Diatec (ITA) 

Mr MARIN, Nicolae Romeo (ROU)

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Champions League - Women

  Phase: Main Phase

    Block: Pool A 

    L-306 13./14./15. 12.2011  MC-Carnaghi VILLA CORTESE (ITA)  vs Eczacibasi VitrA ISTANBUL (TUR) 

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK)

Mr KOVACEVIC, Ljubomir (SRB) 

 

    Block: Pool D 

    L-345 10./11./12. 01.2012  Volley BERGAMO (ITA)  vs Azerrail BAKU (AZE) 

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK)

Mr. RAPTIS, Vassilis (GRE)

 

 

Igor Schimpl

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Men

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    1-130 25./26./27. 10.2011  Lokomotiv BELGOROD (RUS)  vs Stiinta Explorari BAIA MARE (ROU) 

Mr MACIEJEWSKI, Maciej (POL)

Mr SCHIMPL, Igor (SVK) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Men

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    2-101 13./14./15. 12.2011  Winner of Matches 1-103/1-104  vs Winner of Matches 1-101/1-102 

Mr. TSCHRISCHNIG, Helmut (AUT)

Mr SCHIMPL, Igor (SVK) 

 

 

Jozef Tomčáni

Competition: MEN - European Qualification

  Phase: Elimination Round

    Block: Home & Away matches 26.08.2011 - 05.09.2011 

    ME-08 3./4. 09.2011  UKRAINE (UKR)  vs ISRAEL (ISR) 

Mr TOMCANI, Jozef (SVK)

Mr JANIK, Tomasz (POL) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Men

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    2-113 13./14./15. 12.2011  Winner of Matches 1-125/1-126  vs Winner of Matches 1-127/1-128 

Mr TOMCANI, Jozef (SVK)

Ing. MOMIROV, Ivan (BUL) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Women

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final  

    1-419 29.11. - 01.12.2011  Neve Shanan HAIFA (ISR)  vs Asterix KIELDRECHT (BEL) 

Mr. THEMELIS, Michail (GRE)

Mr TOMCANI, Jozef (SVK) 

 

 

Pavel Vaško

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Men

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    1-106 25./26./27. 10.2011  Anorthosis FAMAGUSTA (CYP)  vs BERLIN Recycling Volleys (GER) 

Mr NIJIM, Yousef (ISR)

Mr VASKO, Pavel (SVK) 

 

Competition: 2012 CEV Volleyball Cup - Women

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    1-408 6./7./8. 12.2011  ZOK VUKOVAR (CRO)  vs LP SALO (FIN) 

Mr VASKO, Pavel (SVK)

Ms. MOULA, Lemonia (GRE) 

 

 

Danica Viktoríni-Lisá

Competition: 2012 CEV Volleyball Challenge Cup - Men

  Phase: Main Phase

    Block: 2nd Round 

    2-229 13./14./15. 12.2011  Chênois GENEVE (SUI)  vs Abiant GRONINGEN (NED) 

Mr. MARENC, Philippe (FRA)

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK) 

 

 

Delegácie jar - leto 2011

Peter Bajči

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Playoff 6 

    Match Date/Time Opponents Referees

    4-002 8./9./10. 03.2011  Winner of Matches 3-003/3-004  vs Winner of Matches 3-001/3-002 

Mr BAJCI, Peter (SVK)

Mr ALMKVIST, Hans (SWE) 

 

20.-21.3.2011 – Final Four MEL muži, Innsbruck

 

4. a 5.6.2011 – Svetová liga – POR-ARG – Povoa de Varzim (POR)

18. a 19.6.2011 – Svetová liga – BRA-PUR – Sao Paulo (POR)

 

Dušan Dovičovič

Competition:  2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

  Block: Challenge Round

  Match Date/Time             Opponents           Referees

  4-108   8./9./10. 02.2011               Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (POL)       vs            VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)            

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK)

Mr MIHAJLOV, Dragan (MKD)

 

Competition: MEN - 2011 CEV European League

  Phase: League Round

    Block: Pool B

    Match Date/Time Opponents Referees

    ELM-38 17./18./19. 06.2011  AUSTRIA (AUT)  vs THE NETHERLANDS (NED)

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK)

Mr. TILLMANN, Gyula (HUN)

    ELM-37 17./18./19. 06.2011  AUSTRIA (AUT)  vs THE NETHERLANDS (NED)

Mr. TILLMANN, Gyula (HUN)

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK) 

 

Zdenko Fatrdla

Competition: WOMEN - 2011 CEV European League

  Phase: League Round

    Block: Pool B

    Match Date/Time Opponents Referees

    ELW-41 24./25./26. 06.2011  BULGARIA (BUL)  vs HUNGARY (HUN)

Mr. BANTIANIDIS, Christos (GRE)

Mr FATRDLA, Zdenko (SVK)

    ELW-42 24./25./26. 06.2011  BULGARIA (BUL)  vs HUNGARY (HUN)

Mr FATRDLA, Zdenko (SVK)

Mr. BANTIANIDIS, Christos (GRE)

 

Dušan Hodoň

Competition:  2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - WOMEN

  Phase: Main Phase

  Block: Playoff 12

  Match Date/Time             Opponents           Referees

  3-305   2011-02-03 / 19:00           Zarechie ODINTSOVO (RUS)              vs            Voléro ZÜRICH (SUI)           

Mr HODON, Dusan (SVK)

Mr JACYNA, Grzegorz (POL)

 

Miroslav Juráček

 

Juraj Mokrý

Competition:  2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

  Block: Playoff 12

  Match Date/Time             Opponents           Referees

  3-010   2011-02-08 / 18:00           JASTRZEBSKI Wegiel (POL)                vs            Generali UNTERHACHING (GER)      

Mr CUK, Dragutin (SRB)

Mr MOKRY, Juraj (SVK)

 

Competition: 2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Semi Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    F-102 2011-02-26 / 20:30  Sisley TREVISO (ITA)  vs Asseco Resovia RZESZOW (POL) 

Mr MOKRY, Juraj (SVK)

Mr AZEVEDO, Avelino (POR) 

 

26.-27.3.2011 – Final Four Európskej ligy majstrov, muži, Bolzano, ITA

 

2. a 5.6.2011 – Svetová liga – ITA-CUB – Ancona, Barletta (ITA)

24. a 25.6.2011 – Svetová liga – USA-BRA – Tulsa (USA)

 

 

 

Igor Porvazník

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Semi Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    F-204 2011-02-26 / 19:30  Arkas IZMIR (TUR)  vs Posojilnica AICH/DOB (AUT) 

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK)

Mr. JASINSKI, Dariusz (POL) 

 

24.-29.7.2011 EYOF, Trabzon, TUR

 

Igor Schimpl

Competition:  2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

  Block: 4th Final

  Match Date/Time             Opponents           Referees

  5-201   2011-02-03 / 19:45           Selver TALLINN (EST)          vs            EA PATRON Lux (GRE)       

Mr. PROBST, Anton (GER)

Mr SCHIMPL, Igor (SVK)

 

6.-7.3.2011 – Final Four MEL ženy, Prostějov

 

2011 CEV Youth European Championship - Girls

Referee appointments:

Phase: Final Round in Ankara (TUR)

  Block: Pool I in Ankara (TUR) 30.04.2011 - 08.05.2011

    Ms FISCHER, Ute Maria (GER)

    Mr. GOREN, Roy (ISR)

    Mr. HERBOTS, Paul (BEL)

    Mr KOVALCHUK, Andrii (UKR)

    Mr. KRTICKA, Jan (CZE)

    Ms MIKLOSIC, Sanja (SLO)

    Ms. MOULA, Lemonia (GRE)

    Mrs ÖZBAR, Nurper (TUR)

    Mr PASHKEVICH, Alexey (RUS)

    Mr POPOVIC, Andjelko (SRB)

    Mr. RAPISARDA, Daniele (ITA)

    Mr. SABROSO MORATILLA, Francisco (ESP)

    Mr SCHIMPL, Igor (SVK)

    Ms. SOKOL, Katarzyna (POL)

    Mr STENBOCK, Martin (SWE)

 

Competition: MEN - 2011 CEV European League

  Phase: League Round

    Block: Pool B

    Match Date/Time Opponents Referees

    ELM-34 10./11./12. 06.2011  THE NETHERLANDS (NED)  vs AUSTRIA (AUT)

Mr ORMONDE, Helio (POR)

Mr SCHIMPL, Igor (SVK)

    ELM-33 10./11./12. 06.2011  THE NETHERLANDS (NED)  vs AUSTRIA (AUT)

Mr SCHIMPL, Igor (SVK)

Mr ORMONDE, Helio (POR) 

 

Jozef Tomčáni

Competition: MEN - 2011 CEV European League

  Phase: League Round

    Block: Pool A

    Match Date/Time Opponents Referees

    ELM-14 17./18./19. 06.2011  SLOVENIA (SLO)  vs GREAT BRITAIN (GBR)

Mr. PIASETSKI, Aliaksandr (BLR)

Mr TOMCANI, Jozef (SVK)

    ELM-13 17./18./19. 06.2011  SLOVENIA (SLO)  vs GREAT BRITAIN (GBR)

Mr TOMCANI, Jozef (SVK)

Mr. PIASETSKI, Aliaksandr (BLR) 

 

Pavel Vaško

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: Semi Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    F-503 15./16. 03.2011  Azerrail BAKU (AZE)  vs Uralochka-NTMK EKATERINBURG (RUS)  

Mr VASKO, Pavel (SVK)

Mr. TSCHRISCHNIG, Helmut (AUT) 

 

Danica Viktoríni-Lisá

Competition:  2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

  Block: 8th Final

  Match Date/Time             Opponents           Referees

  4-504   2011-02-08 / 19:30           Dauphines CHARLEROI (BEL)            vs            Kralovo Pole BRNO (CZE)  

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK)

Mr. HERNETH, Jan (DEN)

 

Competition: WOMEN - 2011 CEV European League

  Phase: League Round

    Block: Pool B

    Match Date/Time Opponents Referees

    ELW-31 3./4./5. 06.2011  ISRAEL (ISR)  vs CZECH REPUBLIC (CZE)

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK)

Mr. PANOUTSOS, Nikolaos (GRE)

    ELW-32 3./4./5. 06.2011  ISRAEL (ISR)  vs CZECH REPUBLIC (CZE)

Mr. PANOUTSOS, Nikolaos (GRE)

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK)

 

Competition: WOMEN - European Qualification

  Phase: Women's Qualification Round

Block: Pool B in Novalja (CRO) 19.05.2011 - 21.05.2011

    Mr. BORIS, Roberto (ITA)

    Mr. GUILLET, Olivier (FRA)

    Ms LOZANOVIC, Mirjana (BIH)

    Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK)

Delegácie jeseň - zima 2010/2011

 

Peter Bajči

Competition:  2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

  Block: Pool A

  Match Date/Time Opponents Referees

  L-002   2010-11-16 / 20:00 AS CANNES (FRA) vs Zenit KAZAN (RUS)   

Mr BAJCI, Peter (SVK)

Mr. SALTALIPPI, Fabrizio (ITA)

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool A 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-007 14./15./16. 12.2010  Zenit KAZAN (RUS)  vs CSKA SOFIA (BUL) 

Mr LEMEK, Andrzej (POL)

Mr BAJCI, Peter (SVK) 

   

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

Block: Pool F 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-069 4./5./6. 01.2011  Panathinaikos ATHENS (GRE)  vs Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT) 

Mr BAJCI, Peter (SVK)

Mr ALTIPARMAK, Mehmet Ersin (TUR) 

 

Dušan Dovičovič

Competition: 2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    2-106 14./15./16. 12.2010  Winner of Matches 1-111/1-112  vs Winner of Matches 1-109/1-110 

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK)

Mr. FUENTES BARRASA, Alexis (ESP) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 1st Round 

    Match Date/Time Opponents Referees

    1-212 23./24. 10.2010  Omonia NICOSIA (CYP)  vs Metallurg ZHLOBIN (BLR) 

Mr. NIJIM, Yousef (ISR)

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    4-205 4./5./6. 01.2011  Metallurg ZHLOBIN (BLR)  vs Gazprom-Ugra SURGUT (RUS) 

Ing. VECERA, Jan (CZE)

Mr DOVICOVIC, Dusan (SVK) 

 

Zdenko Fatrdla

Competition: 2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    1-110 23./24./25. 11.2010  LAUSANNE UC (SUI)  vs Euphony ASSE-LENNIK (BEL) 

Mr. BORIS, Roberto (ITA)

Mr FATRDLA, Zdenko (SVK) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 1st Round 

    Match Date/Time Opponents Referees

    1-207 16./17. 10.2010  Azerneft BAKU (AZE)  vs Partizan BEOGRAD (SRB) 

Mr FATRDLA, Zdenko (SVK)

Mr NISANCIOGLU, Serdar (TUR) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    3-518 11./12./13. 01.2011  Kanti SCHAFFHAUSEN (SUI)  vs Aruji Anorthosis FAMAGUSTA (CYP) 

Mr FATRDLA, Zdenko (SVK)

Mr. HERBOTS, Paul (BEL) 

 

Dušan Hodoň

Competition: 2011 CEV European Championship - Men

  Phase: 3rd Round

    Block: 3rd round Home & Away matches 

    Match Date/Time Opponents Referees

    M3-02 11./12. 09.2010  BELGIUM (BEL)  vs SPAIN (ESP) 

Mr HODON, Dusan (SVK)

Mr. PARTIAINEN, Kari (FIN) 

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool B 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-022 4./5./6. 01.2011  CAI TERUEL (ESP)  vs Noliko MAASEIK (BEL) 

Mr HODON, Dusan (SVK)

Mr TAVARES, Marcelino (POR) 

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool D 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-337 23./24./25. 11.2010  VK Modranska PROSTEJOV (CZE)  vs RC CANNES (FRA) 

Mr. SEIFRIED, Marko (SLO)

Mr HODON, Dusan (SVK) 

 

Competition:  2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

  Block: Pool B

  Match Date/Time             Opponents           Referees

  L-019   2010-12-14 / 20:30           Noliko MAASEIK (BEL)        vs            Bre Banca Lannutti CUNEO (ITA)     

Mr HODON, Dusan (SVK)

Mr LODERUS, Frans (NED)

 

Miroslav Juráček

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    3-212 14./15./16. 12.2010  Gazprom-Ugra SURGUT (RUS)  vs Tomis CONSTANTA (ROU) 

Mr HOJKA, Jacek (POL)

Mr. JURACEK, Miroslav (SVK) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    3-521 4./5./6. 01.2011  PND WEERT (NED)  vs Khimik YUZHNY ODESSA (UKR) 

Mr DRAGOMIR, Florin Alexandru (ROU)

Mr. JURACEK, Miroslav (SVK) 

 

 

Juraj Mokrý

29.10.-14.11.2010 FIVB Women`s World Championships, Japan

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool E 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-059 12. 01.2011  Sisley TREVISO (ITA)  vs Fenerbahce ISTANBUL (TUR) 

Mr MOKRY, Juraj (SVK)

Mr ORMONDE, Helio (POR) 

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool C 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-330 7./8./9. 12.2010  Voléro ZÜRICH (SUI)  vs CV Jamper Aguere LA LAGUNA (ESP) 

Mr. PIASETSKI, Aliaksandr (BLR)

Mr MOKRY, Juraj (SVK) 

 

Igor Porvazník

Competition: 2010 CEV Junior European Championship - WOMEN

  Phase: Final Round in Nis & Zrenjanin (SRB) 03-12/09/2010

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool C 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-027 23./24./25. 11.2010  ACH Volley BLED (SLO)  vs Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) 

Mr. GARTHOFF, Frank (GER)

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK) 

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - MEN

  Phase: Main Phase

Block: Pool D 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-048 11./12./13. 01.2011  PGE Skra BELCHATOW (POL)  vs Remat ZALAU (ROU) 

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK)

Mr. DEBARRE, Vincent (FRA) 

 

Competition: 2011 CEV CHAMPIONS LEAGUE - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: Pool D 

    Match Date/Time Opponents Referees

    L-342 7./8./9. 12.2010  RC CANNES (FRA)  vs MC-Carnaghi VILLA CORTESE (ITA) 

Mr VILIMANOVIC, Gordan (SRB)

Mr PORVAZNIK, Igor (SVK) 

 

Igor Schimpl

Competition: 2011 CEV CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    1-427 7./8./9. 12.2010  Calcit KAMNIK (SLO)  vs Mladost ZAGREB (CRO) 

Mr. DAVIDOVIC, Nenad (SRB)

Mr SCHIMPL, Igor (SVK) 

 

Competition:  BOYS - 2011 CEV Youth European Championship

Phase: 2nd Round

  Block: Pool A in Kharkiv (UKR) 05-09/01/2011 05.01.2011 - 09.01.2011

                  Mr BAGDE, Ali (TUR)

                  Mr. GYUROV, Yuliyan (BUL)

                  Mr SCHIMPL, Igor (SVK)

                  Mrs ZAKHAROVA, Olga (RUS)

 

Jozef Tomčáni

Competition: 2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    2-102 14./15./16. 12.2010  Winner of Matches 1-103/1-104  vs Winner of Matches 1-101/1-102 

Mr HROVAT, Franc (SLO)

Mr TOMCANI, Jozef (SVK) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 2nd Round 

    Match Date/Time Opponents Referees

    2-221 16./17./18. 11.2010  Mladost KASTELA (CRO)  vs Posojilnica AICH/DOB (AUT) 

Mr TOMCANI, Jozef (SVK)

Ms. MOULA, Lemonia (GRE) 

 

Competition:  BOYS - 2011 CEV Youth European Championship

Phase: 2nd Round

   Block: Pool C in Pärnu (EST) 05-09/01/2011 05.01.2011 - 09.01.2011

                  Mr. KURTISS, Salvis (LAT)

                  Mr STENBOCK, Martin (SWE)

                  Mr TOMCANI, Jozef (SVK)

                  Mr TUBYLOV, Alexander (RUS)

 

Pavel Vaško

Competition: 2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 16th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    1-128 23./24./25. 11.2010  AB GRONINGEN/Lycurgus (NED)  vs RAISION Loimu (FIN) 

Mr STANISIC, Sascha (SUI)

Mr VASKO, Pavel (SVK) 

 

Competition: 2011 CEV CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    2-110 14./15./16. 12.2010  Winner of Matches 1-119/1-120  vs Winner of Matches 1-117/1-118 

Mr VASKO, Pavel (SVK)

Mr. KURTISS, Salvis (LAT) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - MEN

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    4-208 11./12./13. 01.2011  Maccabi TEL AVIV (ISR)  vs Lube Banca Marche MACERATA (ITA) 

Mr VASKO, Pavel (SVK)

Mr HULKA, Serhiy (UKR) 

 

Danica Viktoríni-Lisá

Competition: WOMEN - 2011 FIVB World Grand Prix - European Qualification – Cagliari, Italy

  Phase: Tournament

    Block: 17-22/09/2010 17.09.2010 - 22.09.2010 

 

Competition: 2011 CEV European Championship - Women

  Phase: 3rd Round

    Block: 3rd round Home & Away matches 

    Match Date/Time Opponents Referees

    W3-01 4./5. 09.2010  CROATIA (CRO)  vs BELGIUM (BEL) 

Ms. ZAHORCOVA, Karin (CZE)

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK) 

 

Competition: 2011 GM CAPITAL CHALLENGE CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: 2nd Round 

    Match Date/Time Opponents Referees

    2-502 14./15./16. 12.2010  Sparkasse HARTBERG (AUT)  vs SLIEDRECHT Sport (NED) 

Mr CALLEJA, Antonello (MLT)

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK) 

 

Competition: 2011 CEV CUP - WOMEN

  Phase: Main Phase

    Block: 8th Final 

    Match Date/Time Opponents Referees

    2-409 4./5./6. 01.2011  Valeriano Alles MENORCA (ESP)  vs Rote Raben VILSBIBURG (GER) 

Mrs VIKTORINI-LISA, Danica (SVK)

Ms. UJHAZI, Monika (HUN) 

 

 

Archív delegácií medzinárodných rozhodcov od roku 2003