Redelegácie 2011/2012

Redelegácie – október - prehľad

 

Redelegácie z 26.10.2011

 

29.10.2011

UHČ / redelegácia

EM32

VK Mirad PU Prešov

VK Ekonóm SPU Nitra

18

Tiňo za Drobňáka

29.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ21

VK Spišská Nová Ves

UKF Nitra

18

Drobňák za Högera

29.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ22

Paneurópa Bratislava

VTC Pezinok

18

Sarka za Fatrdlu

29.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ23

MŠK Žiar nad Hronom

KV MŠK Oktan Kežmarok

18

Malík za Hnáta

29.10.2011

UHČ / redelegácia

MZ11

VKP Bratislava „B“

Nové Mesto nad Váhom

11/13

Zakuťanský za Papagergiou

29.10.2011

UHČ / redelegácia

ZV08

TJ ŠK VK Krupina

ŠŠK Kométa Košice

14/16

Matis za Fiľa

30.10.2011

UHČ / redelegácia

MZ15

Volley Team BA  „B“

VŠK Púchov

11/15   30.1

Timko za Vestenickú

 

 

Redelegácie z 19.10.2011

 

20.10.2011

UHČ / redelegácia

SPZ 3

Pezinok

UKF Nitra

18

Sarka M. za Patúca

22.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ17

AC UNIZA Žilina

VK Spišská Nová Ves

17

Hnát za Banáša

23.10.2011

UHČ / redelegácia

MS06

OŠK Hliník nad Hronom

MVK Detva

11/15

Hnát za Faulhammera

29.10.2011

UHČ / redelegácia

EM34

ATC Trenčín COP

VKP Bratislava

18

Tomčáni za Vaška

 

Redelegácie z 10.10.2011

 

08.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ07

UKF Nitra

AC UNIZA Žilina

18

Smolko za Kováča

15.10.2011

UHČ / redelegácia

EM19

VKP Bratislava

VK Svidník

18

Viktoríni - Lisá za Fatrdlu

15.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ11

COP Nitra

UKF Nitra

19.30

Kováč za Smolka

15.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ12

MŠK Kežmarok

VTC Pezinok

14.00

Porvazník za Högera

15.10.2011

UHČ / redelegácia

KYV07

MVK Poltár

Vranov n.Topľou

14/16

Fiľo za Porvazníka

15.10.2011

UHČ / redelegácia

ZV02

Slovan R.  Sobota

MVK Detva

14/17

Kardošová za Ruttkaya

16.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ14

UKF Nitra

Oktan Kežmarok

14

Sloboda za Smolka

16.10.2011

UHČ / redelegácia

EZ15

Paneurópa BA

COP Nitra

18

Smolko za Slobodu

20.10.2011

UHČ / redelegácia

SPZ 1

Žiar nad Hronom

Žilina

18

Daruľa za Banáša

 

Na základe žiadosti a v súlade s Vykonávacími pokynmi, časť.2 Technické ustanovenia, čl. 11. Rozhodcovia a súčinnosť s klubmi AVR vydáva nasledovnú delegáciu :

MV04

ŠA Galeje Košice

VK Slávia Sobrance

11/13

Naď - Karaffa